Xy-lanh điện XTL100-MOVIS
694
Vui lòng liên hệ với chúng tôi– chúng tôi sẽ liên hệ lại với khách hàng bằng điện thoại hoặc email.
Thông tin sản phẩm:
 Xy-lanh điện XTL100-MOVIS
Linear Actuator 100mm 12V
Quick Spec
  • Travel or Stroke (S) Length : 100mm
  • Voltage: 12V
  • Torque: 1200N
  • Speed: 12mm/sec (no load)
  • Typical Current No Load = 0.7A
  • Rated Power: 20W (max 30W )
  • Max Load: 1000N (+/- 100kg)
  • Integrated Limit Switches on both ends
  • Max Noise Level: 42dB
Mechanical Drawing
Shipping List
  • 1 x Linear Actuatur 100mm Travel