Rotary Encoder , Model : E50S8-100-3-N-24 , Maker: Autonics
Vui lòng liên hệ với chúng tôi– chúng tôi sẽ liên hệ lại với khách hàng bằng điện thoại hoặc email.
Thông tin sản phẩm:
Encoder, Incremental, 50mm, 8mm Shaft, 100 PPR, A,B,Z, NPN open collector output, 12 – 24 VDC
Rotary Encoder
Type Incremental
Shaft type 50 mm Shaft
Resolution 100
Output phase A,B,Z
Control output NPN
Power supply 12-24 VDC å±5%